• Slide
    DEPREM
  • Slide
    AYHAN BATTIR'IN ANNESİ
    urabı Cami İmamı Doğanhisar Çetmeli Ayhan Battır'ın Annesi

Gerekli Linkler


Takvim


Hava Durumu


Saat


Namaz Vakitleri


Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürü ile şube müdürü Şehit Mustafa Deniz Kağnıcı İlkokulunu ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile hasbihal ederek, öğrencilere kitap, top ve çeşitli hediyeler verdi.
“Onların İhtiyacı Sosyalleşmek"
Özel gençlerin en büyük ihtiyacının sosyalleşmek olduğunu vurgulayan Kılınç "Bundan sonra da bedensel ve zihinsel engelli bu gençlerimizle ilgili yapılacak faaliyetler noktasında yetkililerle farklı fikir alışverişinde bulunduk. Bu ve bundan sonraki günlerde de gençlerimizle ilgili faaliyetlerde de bulunacağız.  İhtiyaçları sosyalleşmek yaşıtları gibi sosyal faaliyetlerde 
bulunabilmek bu tür faaliyetler konusunda devletin sunduğu imkânları bu gençlerimizle paylaşmak istedik.” ifadelerini kullandı.
"Faaliyetlerimiz Terapi Etkisi Yaptı"
Bu günün kendileri için özel bir gün olduğunu belirten Kılınç "Burada yapılan faaliyetler sayesinde arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirdiler hem terapi etkisi yaptı hem de çok güzel vakit geçirmelerini sağladı. Burada emeği geçen çalışanlarımıza ve rehabilitasyon merkezindeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu. 

Paylaş